Dabar yra Antr. 01 22, 2019 3:42 pm

Šių diskusijų administratoriai ir moderatoriai visais būdais stengiasi pašalinti netinkamas žinutes, tačiau neįmanoma pašalinti ir peržiūrėti visų žinučių, todėl jūs turite suprasti, kad visos žinutės šiose diskusijose yra jų autorių, o ne administratorių ar moderatorių nuomonė ir pažiūros (išskyrus šių žmonių žinutes). Taigi administratoriai ir/arba moderatoriai negali būti atsakingi už jų turinį.

Jūs sutinkate nerašyti įžeidžiančių, nešvankių, vulgarių, šmeižiančių, grasinančių ir kitokių vietinius įstatymus pažeidžiančių žinučių. Priešingu atveju tuojau pat būsite blokuotas (banned) ir apie tai pranešta jūsų Interneto tiekėjui. Visų žinučių IP adresas yra įrašomas į duomenų bazę. Jūs sutinkate, kad administratoriai ir/arba moderatoriai turi teisę ištrinti, redaguoti, perkelti arba uždaryti betkurią temą/žinutę, jeigu jie mano jog tai reikalinga. Kaip vartotojas sutinkate su tuo, kad bet kokia jūsų įvesta informacija būtų saugoma duomenų bazėje. Ši informacija nebus suteikta jokioms trečioms šalims, tačiau administratoriai ir/arba moderatoriai negali užtikrinti visiško informacijos saugumo.

Ši diskusijų lenta naudoja sausainėlius (cookies). Juose nesaugoma jokia jūsų įvesta informacija. Sausainėliai naudojami tik kaip pagalbinė dizaino ir struktūros priemonė suteikdama jums patogumo. Jūsų el. pašto adresas naudojamas tik patvirtinti jūsų registracijos detales (taip pat atsiųsti jums naują slaptažodį, jeigu kartais užmiršote seną).
Forumo taisyklės:
1. Nefūdinti. (Į flūdinimą įeina: vien tik smailų rašymas vienoje žinutėje; rašymas visiškai ne į temą; žinutė, kurioje yra tik vienas žodis ir t.t) Jeigu jau labai niežti nagus tai nueikite į specialę, flūdui skirtą temą. 2. Gerbkite kitus forumo narius. (Jokių PM žinučių su klausimais tokiais kaip "kur surasti tą temą", "kaip įsidėti avatarą" ar pan. Klausimams yra speciali tema!; neprasivardžiuokite; nevokite forumo narių minčių/darbų.) 3. Stengtis mažiau keiktis. (Forume keiksmažodžiai yra leidžiami, bet su tam tikra sąlyga. Keiksmažodžiuose vietoj kaikurių raidžių įdėkite **. Jei šios taisyklės bus nesilaikoma keiksmažodžiai bus visiškai uždrausti.) 4. Rašykite lietuviškai. (neiškraipykite kalbos "bjestjukašš"; stenkitės vengti klaidų. Jeigu jau taip atsitiko, kad jūsų klaviatūroje nėra LT raidžių, parašykite adminem į PM.) 5. Laikykitės forumo išvaizdos standartų. (Avatarų dydis gali būti tik 100*100 arba mažesnis, parašų dydis, toks, kad neištemptų forumo nei vertikaliai, nei horizontaliai.) 6. Nerašyti double postų. (Nerašykite dviejų postų iš eilės, jeigu jau pamiršote ką nors parašyti, tam yra mygtukas EDIT. Double postai yra leidžiami grafikos temose.) 7. Jokio N-18 turinio. (Nedėkite N-18 nuotraukų, informacijos, bei video. Atsiminkite jog čia lankosi ir vaikai! Tad negadinkime jiems vaikystės) 8. Laikykitės Lietuvos Respublikos įstatymų.