Demi Lovato apie draugystę su Miley Cyrus

Go down

Demi Lovato apie draugystę su Miley Cyrus

Rašyti by ImmaSkyscraper on Pen. 02 17, 2012 6:03 pm


Dainininkės Miley Cyrus ir Demi Lovato ne kartą buvo viešai apsipykusios, tačiau panašu, kad merginos ir vėl geriausios draugės.
Duodama interviu žurnalui „Seventeen“ 19-metė D.Lovato pripažino, kad dėl ūmaus būdo juodvi neretai „žiauriai“ susipyksta. „Abi su Miley esame kietakaktės. Kai pešamės, viskas būna gana bjauru, tarsi niekada nebebūsime draugėmis. Tačiau po dviejų dienų prisipažįstame viena kitai, kad pasiilgome ir mylime“, – sakė D.Lovato.

„Scanpix“ nuotr./Miley Cyrus
2009-aisiais merginos buvo viešai susivaidijusios „Twitter“ tinklalapyje. Tąsyk M.Cyrus įkėlė savo ir D.Lovato nuotrauką ir prie jos parašė: „Taip atrodo tikra draugystė, o ne tas Holivudo mėšlas. Pasiilgau tavęs.“ Bičiulė atsakė: „Taip... Sunku pasiilgti kažko, ko daugiau nebeatpažįstu.“ Taip D.Lovato norėjo, pabrėžti bendraamžės draugės žvaigždės maniją.
Prieš metus M.Cyrus buvo patalpinusi „Youtube“ svetainėje vaizdelį, kuriame tyčiojosi iš D.Lovato ir jų bendros bičiulės, Justino Bieberio merginos Selenos Gomez. Netrukus dainininkė vaizdo įrašą išėmė ir atsiprašė draugių.
Nors merginų santykiai neretai būdavo audringi, D.Lovato teigė, kad Miley ir Selena visada bus jos gyvenimo dalimi. „Nesvarbu, kas benutiktų, mes tiek daug kartu išgyvenome“, – sakė ji.
Praėjusiais metais kurį laiką reabilitacijos klinikoje praleidusi dainininkė taip pat prabilo apie alkoholį ir narkotikus. „Nemeluosiu, užsiėmiau savęs „gydymu“. Vartojau alkoholį, vaistus, kaip ir dauguma paauglių, norinčių apmalšinti skausmą. Tačiau dabar nebegeriu, nevartoju narkotikų, nevemiu pavalgiusi ir nemarinu savęs badu. Nebeturiu ko gėdytis“, – kalbėjo D.Lovato.


Straipsnis iš 15min.lt


-------------------------------------------
ImmaSkyscraper
ImmaSkyscraper
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 2929
Karma : 67
Metai : 21
Miestas : Kaunas

http://demifan.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume