Taisyklės

Go down

Taisyklės

Rašyti by ImmaSkyscraper on Tr. 10 28, 2009 12:31 pm

Forumo taisyklės:

1. Nefūdinti. (Į flūdinimą įeina: vien tik smailų rašymas vienoje žinutėje; rašymas visiškai ne į temą; žinutė, kurioje yra tik vienas žodis ir t.t) Jeigu jau labai niežti nagus tai nueikite į specialę, flūdui skirtą temą.

2. Gerbkite kitus forumo narius. (Jokių PM žinučių su klausimais tokiais kaip "kur surasti tą temą", "kaip įsidėti avatarą" ar pan. Klausimams yra speciali tema!; neprasivardžiuokite; nevokite forumo narių minčių/darbų.)

3. Stengtis mažiau keiktis. (Forume keiksmažodžiai yra leidžiami, bet su tam tikra sąlyga. Keiksmažodžiuose vietoj kaikurių raidžių įdėkite **. Jei šios taisyklės bus nesilaikoma keiksmažodžiai bus visiškai uždrausti.)

4. Rašykite lietuviškai. (neiškraipykite kalbos "bjestjukašš"; stenkitės vengti klaidų. Jeigu jau taip atsitiko, kad jūsų klaviatūroje nėra LT raidžių, parašykite adminem į PM.)

5. Laikykitės forumo išvaizdos standartų. (Avatarų dydis gali būti tik 100*100 arba mažesnis, parašų dydis, toks, kad neištemptų forumo nei vertikaliai, nei horizontaliai.)

6. Nerašyti double postų. (Nerašykite dviejų postų iš eilės, jeigu jau pamiršote ką nors parašyti, tam yra mygtukas EDIT. Double postai yra leidžiami grafikos temose.)

7. Jokio N-18 turinio. (Nedėkite N-18 nuotraukų, informacijos, bei video. Atsiminkite jog čia lankosi ir vaikai! Tad negadinkime jiems vaikystės)

8. Laikykitės Lietuvos Respublikos įstatymų.
avatar
ImmaSkyscraper
Administratorė
Administratorė

Pranešimų skaičius : 2929
Karma : 67
Metai : 21
Miestas : Kaunas

http://demifan.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Taisyklės

Rašyti by Sve?ias on Pen. 08 13, 2010 4:12 pm

9. Negalima tik cituoti, po citata privalo būti kasnors parašyta. Žinutė turi atrodyti taip:
Spoiler:
Jokio N-18 turinio. (Nedėkite N-18 nuotraukų, informacijos, bei video. Atsiminkite jog čia lankosi ir vaikai! Tad negadinkime jiems vaikystės)

Sutinku.

Bet negali atrodyti taip:
Jokio N-18 turinio. (Nedėkite N-18 nuotraukų, informacijos, bei video. Atsiminkite jog čia lankosi ir vaikai! Tad negadinkime jiems vaikystės)

avatar
Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume